Kolaż zdjęć

  • Profesjonalna obsługa kamienic...

    Profesjonalna obsługa kamienic czynszowych

  • ADMIN s.c. - kompleksowe zarządzanie...

    ADMIN s.c. - kompleksowe zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi

  • Biuro Nieruchomości ADMIN s.c. - ponad...

    Biuro Nieruchomości ADMIN s.c. - ponad 20 lat tradycji na toruńskim rynku nieruchomości

Zakres działalności

Kontakt

ul. Warszawska 8/12a

87-100 Toruń

tel.: 56 657 50 70 (~69)

   fax: 56 661 54 84                                            

  kom: 501 75 40 25  

adres e-mail:
biuro@biuroadmin.com

Ścieżka nawigacji

Treść strony

O   F I R M I E

      Od ponad dwudziestu lat działamy na lokalnym rynku nieruchomości, a w obecnym kształcie firma "ADMIN" istnieje od 2 stycznia 2002 r. Zajmujemy się głównie zarządzaniem nieruchomościami, doradztwem w dziedzinie gospodarowania nieruchomościami, a w ograniczonym stopniu (na rzecz zarządzanych przez nas nieruchomości) świadczymy również usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i usługi porządkowe. Aktualnie w naszym zarządzie jest około 40 nieruchomości na terenie Torunia, Chełmży, Ciechocinka i Inowrocławia, które obsługiwane są przez dziewięć osób (dwóch wspólników spółki i siedmioro pracowników). Dwie spośród tych osób, to licencjonowani zarządcy nieruchomości, a jeden z zarządców jest jednocześnie licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami.

        Gwarantujemy profesjonalną, miłą obsługę i łatwy kontakt z nami. Dysponujemy czynnym w godz. od 7 00 do 15 00 (w poniedziałki, środy i czwartki), od 7 00 do 16 00  (we wtorki) i od 7 00 do 14 00 (w piątki) nowocześnie wyposażonym biurem, mieszczącym się w kamienicy przy ul. Warszawskiej 8 w Toruniu (wejście z narożnika ulic Warszawskiej i Jagiellończyka), gdzie nasi klienci mogą osobiście lub telefonicznie kontaktować się z nami we wszystkich sprawach dotyczących nieruchomości. Zgłoszenia nagłych awarii technicznych przyjmujemy na dostępne całą dobę telefony komórkowe.

     Zapewniamy troskę o niezakłócone funkcjonowanie nieruchomości pod względem technicznym. Współpracujemy ze sprawdzonymi, solidnymi rzemieślnikami, którzy są do naszej dyspozycji przez całą dobę, a którym płacimy nie za gotowość lecz za konkretnie wykonaną usługę, co znacznie obniża koszty obsługi technicznej nieruchomości. Na życzenie klienta, możliwe jest zlecanie poszczególnych usług technicznych innym, wskazanym przez niego, rzemieślnikom lub firmom usługowym.

         Prowadzimy jasną i przejrzystą autorską komputerową dokumentację finansową, obrazującą wykaz przychodów i rozchodów nieruchomości, aktualny stan konta nieruchomości oraz bieżące saldo zobowiązań każdego właściciela lokalu bądź najemcy.

            Nasi zarządcy są członkami Regionalnego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości w Toruniu, zrzeszonego w Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych w Warszawie. Współwłaściciel firmy "ADMIN", Mirosław Binkowski, pełni funkcję wiceprezesa tego Stowarzyszenia, a z racji długoletniego doświadczenia zawodowego  i nieposzlakowanej opinii, przez dwie kadencje był członkiem Komisji Odpowiedzialności Zawodowej Zarządców Nieruchomości przy Ministerstwie Infrastruktury. W swej działalności zawodowej jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, co wyklucza ryzyko finansowe naszych klientów.

      Pobierana przez nas stawka za zarządzanie, w przypadku wspólnot mieszkaniowych, wynosi najczęściej od 0,50  do 0,90 zł za metr kwadratowy powierzchni lokali wyodrębnionych wraz z pomieszczeniami przynależnymi (nie mniej niż 550,00 zł). Za zarządzanie innymi nieruchomościami pobieramy wynagrodzenie również nie mniejsze niż 550,00 zł, ustalane od wysokości przychodów z najmu (od 10 % do 25 % przychodów) lub od powierzchni użytkowej nieruchomości (od 0,60 zł do 2,00 zł za metr kwadratowy). W przypadku zarządzania pojedynczymi lokalami mieszkalnymi lub użytkowymi pobieramy najczęściej wynagrodzenie w wysokości od 90,00 do 130,00 zł za lokal. Ostateczna wysokość wynagrodzenia  uzależniona jest zawsze od zakresu zleconych usług, wielkości nieruchomości, jej stanu technicznego oraz jej stanu prawnego i ustalana jest zawsze w wyniku negocjacji z klientem.

         Ceny za usługi pośrednictwa, doradztwa i za usługi porządkowe ustalane są indywidualnie z klientem.
Dostępne podstrony:
Nasz zespół

Stopka adresowa

Wszystkie treści serwisu będące przedmiotem praw autorskich, o ile nie jest to stwierdzone inaczej,
są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0 Polska.

2008-2018 Biuro Nieruchomości Admin S.C., 87-100 Toruń, ul. Warszawska 8/12a

przewiń stronę do góry